Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Władysławowo - miasto dla CiebieWładysławowo - miasto dla CiebieWładysławowo - miasto dla Ciebie
Dodawaj bezpłatnie apartamenty, pensjonaty, hotele, noclegi i imprezy
Ogłoszenia Władysławowo Apartamenty Władysławowo Pensjonaty Władysławowo Wczasy Władysławowo Hotele Władysławowo Tanie noclegi Władysławowo
 
 

Tutaj jesteś: Strona główna > Sylwester we Wrocławiu

Sylwester we Wrocławiu
REKLAMA

 

Czy masz już plany na Sylwestra? Pamiętaj, że udział w takim wydarzeniu jak sylwester, które odbywa się raz w roku warto zaplanować z wyprzedzeniem. Jest to ważne szczególnie w dużych miastach takich jak Wrocław, gdzie chętnych nie brakuje, a atrakcyjne oferty sylwestrowe bardzo szybko się rozchodzą. Sylwester we Wrocławiu to iście europejska impreza, której uczestnikiem na pewno warto zostać. Sylwester we Wrocławiu to nie tylko imprezy z pubach, restauracjach i hotelach. Od kilku lat Wrocław słynie z wielkiej imprezy plenerowej jaka odbywa się w Sylwestra na wrocławskim rynku.

Biorą w niej udział znani wykonawcy, na uczestników czekają liczne atrakcje, konkursy, pokazy - po prostu wspaniała, wspólna sylwestrowa zabawa. Sylwester transmitowany jest z Wrocławia za pośrednictwem telewizji na całą Polskę! To doskonała propozycja nie tylko dla mieszkańców Wrocławia, ale i dla tych, którzy goszczą w nim akurat w tę niezwykłą noc. Na pewno nie będziecie się nudzić!

Bale i zabawy sylwestrowe we Wrocławiu

Oprócz otwartej imprezy sylwestrowej na rynku Wrocław ma także do zaoferowania bardzo liczne zabawy i bale sylwestrowe w lokalach zamkniętych. Sylwester we Wrocławiu można spędzić w przeciętnym pubie za kwote 70 zł od osoby lub w wykwintnej restauracji za 500 zł od osoby. Rozmaitość propozycji może oszołomić. Są one zróżnicowane zarówno pod względem charakteru balu jak i kwoty. Najważniejsze jednak, że imprezę dla siebie we Wrocławiu znajdzie zarówno student jak i biznesman.

Kto ogranizuje sylwestra we Wrocławiu

- Klub Pasja (Wrocław, ul. Świdnicka 63) - tel. 609 209 160
- Klub Obsesja (Wrocław, ul. Św. Mikołaja 8-11) - tel. 071 341 84 25
- Klub Spiż (Wrocław, Rynek Ratusz 2) - tel. 071 344 72 25
- Klub Gafa (Wrocław, ul. Ruska 51) - tel. 071 344 53 91
- Karczma Kasieńka (Wrocław/Biskupin, ul.Michałowskiego 3) - tel. 071 345 29 28
- Pub Restauracja Lissa (Wrocław, ul. Średzka 29a) - tel. 071 349 21 07
- Restauracja Casablanca (Wrocław, ul. Włodkowica 8a) - tel. 071 344 78 17
- Restauracja meksykańska Tequila (Wrocław, Plac Solny 11) - tel. 071 341 01 14
- Restauracja Splendido (Wrocław, ul. Świdnicka 53) - tel. 071 343 95 55
- Restauracja Pod Papugami (Wrocław, ul. Sukiennice 9A) - tel. 071 343 92 75
- Restauracja Jester (Wrocław, ul. Kowalska 63) - tel. 071 345 86 00
- Hotel Tumski (Wrocław, Wyspa Słodowa 10) - tel. 71 322 60 88
- Hotel Olimpia (Wrocław, ul. Paderewskiego 35) - tel. 71 372 83 32

 

Sylwester we Wrocławiu organizują także liczne hotele łącząc w swojej ofercie bal z konsumpcją oraz z noclegiem, a czasami nawet z takimi atrakcjami jak sauna, basem czy też SPA. Organizowane w hotelach bale sylwestrowe charakteryzują się dbałością o wystrój lokalu (znajdziecie się nagle w w różnych epokach historycznych, w egzotycznych, niezwykłych miejscach) i atmosferę. Doskonałe jedzenie, sprawna obsługa kelnerska, doborowy zespół muzyczny - to atuty takich zabaw sylwestrowych. Na przykład Bal Sylwestrowy w Hotelu Tumskim oferuje zabawę w dwóch salach: w zabytkowej Sali Czarnej noc sylwestrową można przetańczyć przy dźwiękach orkiestry. Skromniej nieco, bardziej kameralnie można spędzić Sylwester we Wrocławiu w klubach i pubach. Tu też jest w czym wybrać: można bawić się przy dźwiękach muzyki mechanicznej, ale też i zespołach, grających w różnych stylach. Te imprezy - zawsze wzbogacane o różne konkursy i niespodzianki - są znacznie tańsze od bali i zabaw w hotelach.

 

 

WŁADYSŁAWOWO
Władysławowo apartamenty | Władysławowo pensjonaty | Władysławowo wczasy | Władysławowo hotele | Władysławowo tanie noclegi | Restauracje i puby we Władysławowie | Imprezy i dyskoteki we Władysławowie | Święta i sylwester we Władysławowie | Władysławowo praca | Władysławowo nieruchomości

REKLAMY
Reklama pensjonatów | Sylwester we Wrocławiu | Prezenty z Wrocławia | Praca w internecie | Domy i działki nad morzem | Multimedia w internecie

Copyright 2009 by Portalion. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.