Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Władysławowo - miasto dla CiebieWładysławowo - miasto dla CiebieWładysławowo - miasto dla Ciebie
Dodawaj bezpłatnie apartamenty, pensjonaty, hotele, noclegi i imprezy
Ogłoszenia Władysławowo Apartamenty Władysławowo Pensjonaty Władysławowo Wczasy Władysławowo Hotele Władysławowo Tanie noclegi Władysławowo
 
 
 

Tutaj jesteś: Strona główna > Nieruchomości we Władysławowie

 

Nieruchomości we Władysławowie

 

Władysławowo nieruchomości

Władysławowo jest znaną miejscowością wypoczynkową, położoną u nasady Mierzei Wiślanej. Ze względu na położenie geograficzne, atrakcyjność turystyczną i mieszczącą się tu siedzibę gminy, dużym zainteresowaniem we Władysławowie cieszą się nieruchomości. Liczne agencje nieruchomości, działające we Władysławowie to najlepszy dowód tego zainteresowania. Ilość osób, które z różnych przyczyn chcą inwestować w nieruchomości we Władysławowie systematycznie wzrasta. Agencje proponują im szeroki wachlarz usług. Służą specjalistyczną pomocą w zakresie pośrednictwa w zakupie i sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości we Władysławowie i jego okolicach, oferują pełną obsługę formalno - prawną zawieranych transakcji, także wyceny, doradztwa inwestycyjnego, a nawet pośrednictwa kredytowego. Jeśli więc jesteście zainteresowani nabyciem nieruchomości we Władysławowie, możecie skorzystać z usług wybranej agencji. Tańszą opcją jest korzystanie z możliwości bezpłatnych ogłoszeń nieruchomości w internecie. W ten sposób zaoszczędzany sporo na pośrednikach.

 

Domy we Władysławowie

Domy Władysławowo

Sytuacja na rynku nieruchomości we Władysławowie jest dość specyficzna, szczególnie jeśli chodzi o domy. Na rynku pierwotnym pojawia się stosunkowo mało ofert, bardziej prężny jest rynek wtórny. Popyt na domy we Władysławowie jest dość duży, dlatego oferty cieszą się znacznym zainteresowaniem. Ich ceny są bardzo zróżnicowane. Za dom wolno stojący trzeba zapłacić od 500 tyś złotych (duży, nadający się na pensjonat dom z 1982 roku, bez wykończenia) do 11 000 złotych za m2 (luksusowo wykończony dom 120 m2 z 1980 roku). Za domy w zabudowie szeregowej średnie ceny we Władysławowie wynoszą ok. 7500 - 8000 za m2. Jak widać, we Władysławowie można znaleźć domy zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności turystycznej lub wynajmu. Jak wiele miejscowości nad brzegiem Bałtyku, Władysławowo nastawione jest na turystykę i łatwo przewidzieć, że popyt na domy we Władysławowie będzie stale rósł tym bardziej, że jest to przecież także największy port rybacki na Wybrzeżu, a dodatkowo jeszcze jego atrakcyjność zwiększa dobra komunikacja z niedalekim Gdańskiem. Domy we Władysławowie stanowią więc dla wielu inwestorów gwarancję dobrej lokaty na przyszłość.

Mieszkania we Władysławowie

 
Mieszkania Władysławowo

Mieszkania we Władysławowie budzą zainteresowanie zarówno tych osób, które ze względów rodzinnych i zawodowych postanowiły zamieszkać w tej miejscowości, jak tych, którzy traktują je jak lokatę kapitału albo możliwość zarobku. Wszyscy oni mogą znaleźć we Władysławowie mieszkania na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych. Zwane "letnią stolicą Polski" Władysławowo przyciąga licznych turystów polskich i zagranicznych. Z myślą o tych zamożniejszych przygotowano we Władysławowie luksusowe mieszkania i apartamenty w nowym, ekskluzywnym kompleksie hotelowym. Nie są one tanie, ale za to zapewniają na miejscu liczne udogodnienia - z basenem i SPA włącznie. Można znaleźć we Władysławowie oferty na mieszkania w centrum (średnia cena 7500 za m2 na rynku wtórnym), jak i w spokojnych, nieco oddalonych od centrum dzielnicach (4500 - 5000 zł za m2). Jedno jest pewne: ceny na mieszkania we Władysławowie wykazują tendencję zwyżkową. I mimo pewnych wahań, będących odbiciem tendencji krajowego rynku nieruchomości - można przewidzieć, że ta tendencja zwyżkowa jednak się utrzyma.

Działki budowlane we Władysławowie

Władysławowo działki budowlane

Działki budowlane we Władysławowie niezbyt często pojawiają się w ofertach agencji nieruchomości. Powód jest prosty. Władysławowo to od wielu lat bardzo popularna miejscowość nadmorska, a ilość terenu jest ograniczona. Właściciele czekają ze sprzedażą, aż ceny za działki osiągną we Władysławowie wysokie ceny, co przecież w tej sytuacji jest łatwe do przewidzenia. Coraz częściej deweloperzy wybierają działki budowlane w najbliższej okolicy, a te w samym Władysławowie najczęściej sprzedawane są "na pniu" i osiągają dobre ceny. Wszystko zależy od lokalizacji i uzbrojenia terenu. Decydująca jest także wielkość działki. Cena działki na obrzeżach miasta waha się dziś w granicach 155 - 230 zł/m2. Rzadkość stanowią oferty, takie jak ta, skierowana do deweloperów: 11 200m2 powierzchni w cenie 750 zł/m2 - całość za 8 400 000 złotych - i mimo wysokiej ceny - na pewno znajdzie nabywcę, jako że działki budowlane we Władysławowie są dziś naprawdę poszukiwane.

 

 

 

WŁADYSŁAWOWO
Władysławowo apartamenty | Władysławowo pensjonaty | Władysławowo wczasy | Władysławowo hotele | Władysławowo tanie noclegi | Restauracje i puby we Władysławowie | Imprezy i dyskoteki we Władysławowie | Święta i sylwester we Władysławowie | Władysławowo praca | Władysławowo nieruchomości

REKLAMY
Reklama pensjonatów | Sylwester we Wrocławiu | Prezenty z Wrocławia | Praca w internecie | Domy i działki nad morzem | Multimedia w internecie

Copyright 2009 by Portalion. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.