Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Władysławowo - miasto dla CiebieWładysławowo - miasto dla CiebieWładysławowo - miasto dla Ciebie
Dodawaj bezpłatnie apartamenty, pensjonaty, hotele, noclegi i imprezy
Ogłoszenia Władysławowo Apartamenty Władysławowo Pensjonaty Władysławowo Wczasy Władysławowo Hotele Władysławowo Tanie noclegi Władysławowo
 
 
 

Tutaj jesteś: Strona główna > Plaża we Władysławowie

 

Plaża we Władysławowie

Niezwykły ma urok plaża we Władysławowie. Przechodzimy przez sosnowy las i już widzimy przed sobą szeroki pas czystego, drobnego, jasnego piasku. Podchodzimy bliżej i po prawej stronie otwiera się widok na rozległy, rybacki port z dwoma imponującymi falochronami, po lewej widać zarys przylądka Rozewie, a na wprost piach i otwarte morze. Taka jest plaża we Władysławowie. Ale nie tylko taka. Plaża we Władysławowie to łącznie 23 kilometry zróżnicowanego, urozmaiconego terenu - od szerokiej, piaszczystej i kuszącej rozgrzanym piaskiem, do kamienistej, dzikiej, o stromych brzegach i charakterze klifowym. Ra różnorodność powoduje, że plaża we Władysławowie stanowi nie lada atrakcję dla turystów.

 

Tym, którzy chcą zażyć kąpieli morskiej i słonecznej bardziej odpowiada strzeżona plaża we Władysławowie, z licznymi atrakcjami i wypożyczalnią sprzętu. Doskonale zagospodarowana i utrzymana - właśnie plaża we Władysławowie wygrywa co roku konkursy na najbezpieczniejsze kąpielisko nadmorskie. Dla miłośników przyrody i zwolenników spacerów atrakcyjniejsza będzie kamienista, urozmaicona i niezwykle malownicza plaża we Władysławowie oraz biegnący wzdłuż niej, pochodzący z 1931 roku Bulwar Nadmorski. Zbudowany z pochodzącej z Wołynia kostki bazaltowej, stanowi wygodną drogę spacerową i sprawia, że niezwykła plaża we Władysławowie jest łatwa do przebycia aż do Jastrzębiej Góry. Między Chłapowem a Rozewiem znajduje się też plaża naturystów.

Kąpiele słoneczne i wodne zjeżdżalnie

 

Wszyscy chyba wiemy, że słońce jest nam niezbędne do życia, a kąpiele słoneczne mają działanie lecznicze. Plaże we Władysławowie w każdym sezonie letnim zapełniają się tłumem turystów, którzy wiedzą, że kąpiele słoneczne nad brzegiem morza nie tylko zwiększają odporność organizmu, pozwalają pozbyć się uporczywych bóli mięśni czy stawów, ale jeszcze dostarczają nie lada atrakcji. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu plaże, zapełnione wiklinowymi koszami dla ochrony przed wiatrem trwały w leniwym bezruchu. Dziś kąpiele słoneczne coraz częściej łączy się z uprawianiem różnorodnych sportów plażowych i korzystaniem ze sprzętu rekreacyjnego - takiego choćby jak zjeżdżalnie wodne.

Dzieci mogą połączyć kąpiele słoneczne z zajęciami w szkółkach żeglarskich fun wind, czy małpim gaju, przygotowano dla nich także dostosowane do wieku i możliwości wodne zjeżdżalnie. Dla maluchów przewidziano kąpiele słoneczne w przedszkolach plażowych, gdzie po opieką wykwalifikowanego personelu korzystają z dmuchanych miasteczek, gier i zabaw. Dużą atrakcję dla lubiących kąpiele słoneczne stanowią wodne zjeżdżalnie. To rozrywka nie tylko dla dzieci. Wodne zjeżdżalnie we Władysławowie budzą dreszczyk emocji w niejednym dorosłym. A jaka to przyjemność, kiedy po pokonaniu licznych zakrętów i garbów, w które obfitują wodne zjeżdżalnie - z rozpędem wpada się do chłodnej, orzeźwiającej wody! Sławne w całym kraju wodne zjeżdżalnie Władysławowa pozwalają połączyć kąpiele słoneczne ze świetną zabawą. Wspaniałe wodne zjeżdżalnie można znaleźć także w ośrodku sportowym Cetniewo.

 

WŁADYSŁAWOWO
Władysławowo apartamenty | Władysławowo pensjonaty | Władysławowo wczasy | Władysławowo hotele | Władysławowo tanie noclegi | Restauracje i puby we Władysławowie | Imprezy i dyskoteki we Władysławowie | Święta i sylwester we Władysławowie | Władysławowo praca | Władysławowo nieruchomości

REKLAMY
Reklama pensjonatów | Sylwester we Wrocławiu | Prezenty z Wrocławia | Praca w internecie | Domy i działki nad morzem | Multimedia w internecie

Copyright 2009 by Portalion. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.